VÝSLEDKY - ZÁPASYRESULTS - MATCHESVÝSLEDKY - ZÁPASYWYNIKI - POJEDYNKIERGEBNISSE - WETTKÄMPFEEREDMÉNYEK - MÉRKŐZÉSEKRÉSULTATS - MATCHSRESULTADOS - COMBATESRISULTATI - INCONTRIРЕЗУЛЬТАТЫ - МАТЧИ
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-60 kg(4)
CZSKALICKÝ Matěj
Pankration gym z.s.
1:2
CZKORČÁK Jan
Gladiators Gym České Budějovice
CZHUČÍN Filip
SK Mudroch Team
KO
ATALPE Memis
Austria team
CZHUČÍN Filip
SK Mudroch Team
0:3
CZHUČÍN Filip
SK Mudroch Team
CZSKALICKÝ Matěj
Pankration gym z.s.
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-63,5 kg(2)
CZKROFTA Jakub
Macak's GYM Pardubice
1:2
CZKROFTA Jakub
Macak's GYM Pardubice
PLBIALECKI Mateusz
Smok Toruń
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-67 kg(2)
UASHMAL Roman
Fight Club Pitbull
1:2
UASHMAL Roman
Fight Club Pitbull
PLSTANKIEWICZ Sebastian
Hunter Gym
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-71 kg(6)
CZTŮMA Martin
Lanna Gym
3:0
PLPIASKOWSKI Jakub
Kaliniak Team Mrągowo
CZTALAFOUS Josef
Gladiators Gym České Budějovice
0:3
CZSLUNEČKO Ondřej
Berka Fight centrum z.s.
CZMAJER Pavel
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
3:0
CZTŮMA Martin
Lanna Gym
CZTALAFOUS Josef
Gladiators Gym České Budějovice
1:2
PLSZPOJDA Radoslaw
Hunter Gym
CZMAJER Pavel
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
KO
CZMAJER Pavel
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
CZTALAFOUS Josef
Gladiators Gym České Budějovice
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-75 kg(5)
HUNARDELOTTI Zoltan
Unicentral Bulls Kick-box Se.
KO
CZŠULC Petr
Ravána gym, z.s.
PLROSTKOWSKI Szymon
Kaliniak Team Mrągowo
RSC
CZHNYK Jakub
Berka Fight centrum z.s.
HUNARDELOTTI Zoltan
Unicentral Bulls Kick-box Se.
KO
SKŽIGA Pavol
Tatran Prešov kickboxing team KOŠICE, SLOVAKIA
HUNARDELOTTI Zoltan
Unicentral Bulls Kick-box Se.
AB
HUNARDELOTTI Zoltan
Unicentral Bulls Kick-box Se.
PLROSTKOWSKI Szymon
Kaliniak Team Mrągowo
K-1 JUNIORKYJUNIOR WOMENJUNIORKYJUNIORKIJUNIORINNENNŐI IFJÚSÁGIJUNIORS FÉMININESJUNIOR FEMENINOJUNIORES DONNEЮНИОРЫ (ДЕВОЧКИ)-56 kg(3)
CZVOBECKÁ Ludmila
Hamr gym, muay thai Ostrava a Havířov
0:3
CZPELECHOVÁ Eliška
Gladiators Gym České Budějovice
CZVOBECKÁ Ludmila
Hamr gym, muay thai Ostrava a Havířov
1:2
CZVOBECKÁ Ludmila
Hamr gym, muay thai Ostrava a Havířov
CZMEISLOVÁ Tereza
Iron Fighters, z.s.
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-60 kg(3)
PLOLSZEWSKI Krzysztof
Palestra Warszawa
2:1
SKTENCER Marek
Fighting gym Bratislava
PLOLSZEWSKI Krzysztof
Palestra Warszawa
WO
PLOLSZEWSKI Krzysztof
Palestra Warszawa
PLSTEPNIEWSKI Pawel
Palestra Warszawa
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-63,5 kg(7)
SKTENCER Ivan
Fighting gym Bratislava
3:0
CZZÁMEČNÍK Dan
CHB GYM Brno
SKMADER Tomáš
Hanuman Gym Bratislava
2:1
CZPRÍSLUPSKÝ Martin
Berka Fight centrum z.s.
HUGRONAI Sandor
Unicentral Bulls Kick-box Se.
0:3
PLWALKOWIAK Tomasz
Hunter Gym
CZHOLEC Jan
X Gym Praha
3:0
SKTENCER Ivan
Fighting gym Bratislava
HUGRONAI Sandor
Unicentral Bulls Kick-box Se.
0:3
SKMADER Tomáš
Hanuman Gym Bratislava
CZHOLEC Jan
X Gym Praha
3:0
CZHOLEC Jan
X Gym Praha
HUGRONAI Sandor
Unicentral Bulls Kick-box Se.
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-67 kg(7)
HUSIMON Laszlo
Unicentral Bulls Kick-box Se.
0:3
CZMACHALA Ondřej
Association the-champions Příbram o.s.
ATTOKHTAROV Ruslan
Austria team
3:0
CZDRÁBEK Daniel
Ravána gym, z.s.
CZNEKOLA David
G-Titán Žatec
RSC
SKMADZIN Miroslav
Tatran Prešov kickboxing team KOŠICE, SLOVAKIA
CZŘÍHA Vladimír
X Gym Praha
2:1
HUSIMON Laszlo
Unicentral Bulls Kick-box Se.
CZNEKOLA David
G-Titán Žatec
0:3
ATTOKHTAROV Ruslan
Austria team
CZNEKOLA David
G-Titán Žatec
1:2
CZNEKOLA David
G-Titán Žatec
CZŘÍHA Vladimír
X Gym Praha
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-71 kg(12)
PLURBAŃSKI Kamil
Hunter Gym
2:1
CZSMUTNÝ Petr
ARENA FIGHT CLUB BRNO
CZANASTASJEV Valentin
Bulldog Gym Czech Figters team
2:1
CZRUDOLF Jan
Aplik Muay Thai
CZVEŘMÍŘOVSKÝ Radek
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
RSC
CZBLAŤÁK Jaroslav
TJ Jiskra Aš Blue Dragon
SKŠIMKO Peter
Hanuman Gym Bratislava
3:0
CZRYCHTAŘIK Jan
Kutil Gym Praha
CZHARUTJUNJAN Gor
Kutil Gym Praha
3:0
PLURBAŃSKI Kamil
Hunter Gym
ATOSMANI Adil
Austria team
2:1
CZANASTASJEV Valentin
Bulldog Gym Czech Figters team
CZVEŘMÍŘOVSKÝ Radek
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
RSC
CZVIDECKÝ Jan
Fighters centrum Spartakus
SKŠIMKO Peter
Hanuman Gym Bratislava
KO
VNNGUYEN Cao-Cuong
Berka Fight centrum z.s.
CZHARUTJUNJAN Gor
Kutil Gym Praha
3:0
ATOSMANI Adil
Austria team
SKŠIMKO Peter
Hanuman Gym Bratislava
0:3
CZVEŘMÍŘOVSKÝ Radek
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
CZHARUTJUNJAN Gor
Kutil Gym Praha
RSC
CZHARUTJUNJAN Gor
Kutil Gym Praha
SKŠIMKO Peter
Hanuman Gym Bratislava
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-75 kg(12)
CZDVOŘÁK Petr
Hanuman Gym Praha
3:0
SKCÍCH Marek
Spartans Club Bratislava
PLJANKOWSKI Karol
Hunter Gym
KO
CZHENRICH Jan
SK Aries gym
CZKLUSKA Martin
MUAY THAI BULDOZER
0:3
PLŚCIEPURO Pawel
Kaliniak Team Mrągowo
SKTÓTH Patrik
Fighting gym Bratislava
3:0
RUUMACHANOV Achmed
KTSO PRAHA
CZHOMOLKA Jan
SKS Arena Kladno
3:0
CZDVOŘÁK Petr
Hanuman Gym Praha
PLJANKOWSKI Karol
Hunter Gym
0:3
HUHORVATH Gyula
Unicentral Bulls Kick-box Se.
CZLUKEŠ Antonín
Association the-champions Příbram o.s.
3:0
CZKLUSKA Martin
MUAY THAI BULDOZER
SKTÓTH Patrik
Fighting gym Bratislava
0:3
CZKUČÁK Tomáš
X Gym Praha
CZHOMOLKA Jan
SKS Arena Kladno
3:0
PLJANKOWSKI Karol
Hunter Gym
SKTÓTH Patrik
Fighting gym Bratislava
1:2
CZLUKEŠ Antonín
Association the-champions Příbram o.s.
CZHOMOLKA Jan
SKS Arena Kladno
3:0
CZHOMOLKA Jan
SKS Arena Kladno
SKTÓTH Patrik
Fighting gym Bratislava
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-81 kg(12)
PLGIERZYŃSKI Pawel
Palestra Warszawa
3:0
CZTRUNEČEK Miroslav
Muay thai Chomutov Zak´s team
PLROMAŃCZYK Sebastian
Kaliniak Team Mrągowo
0:3
CZHOLEČEK Jiří
Pankration gym z.s.
ATZEKAI Labinot
Austria team
1:2
CZFENCL Daniel
Bulldog Gym Czech Figters team
PLKESZUBE Arkadius
Rszeszonski Klub Sportow Walki
3:0
CZCHMEL Jaroslav
X Gym Praha
CZHUNANYAN Anatoli
Hanuman Gym Praha
3:0
PLGIERZYŃSKI Pawel
Palestra Warszawa
CZKOLÁŘ Vladimír
Berka Fight centrum z.s.
3:0
PLROMAŃCZYK Sebastian
Kaliniak Team Mrągowo
PLZDROJEWSKI Patryk
Palestra Warszawa
2:1
ATZEKAI Labinot
Austria team
CZNAVARA Daniel
KBC Příbram
3:0
PLKESZUBE Arkadius
Rszeszonski Klub Sportow Walki
CZHUNANYAN Anatoli
Hanuman Gym Praha
3:0
CZKOLÁŘ Vladimír
Berka Fight centrum z.s.
PLZDROJEWSKI Patryk
Palestra Warszawa
2:1
CZNAVARA Daniel
KBC Příbram
CZHUNANYAN Anatoli
Hanuman Gym Praha
3:0
CZHUNANYAN Anatoli
Hanuman Gym Praha
PLZDROJEWSKI Patryk
Palestra Warszawa
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-86 kg(11)
ATMABROUK Karim
Austria team
0:3
CZMIKEŠ Josef
Fighters centrum Spartakus
CZSCHWARZ Ondřej
Sersen's TEAM Chomutov
2:1
HUHOSSZU Ferenc
Unicentral Bulls Kick-box Se.
CZVACEK Jan
SK Aries gym
AB
CZHRUŠKA Petr
Gladiators Gym České Budějovice
CZKABRHEL Jan
SKBU HOSTIVAŘ Praha
AB
PLKALINOWSKI Tomasz
Kaliniak Team Mrągowo
CZŠIFALDA Roman
G-Titán Žatec
3:0
ATMABROUK Karim
Austria team
UAMOROZ Bogdan
Fight Club Pitbull
RSC
CZSCHWARZ Ondřej
Sersen's TEAM Chomutov
CZBISKUP Zdeněk
KTSO PRAHA
WO
CZVACEK Jan
SK Aries gym
CZŠIFALDA Roman
G-Titán Žatec
RSC
CZKABRHEL Jan
SKBU HOSTIVAŘ Praha
UAMOROZ Bogdan
Fight Club Pitbull
KO
CZBISKUP Zdeněk
KTSO PRAHA
UAMOROZ Bogdan
Fight Club Pitbull
KO
UAMOROZ Bogdan
Fight Club Pitbull
CZŠIFALDA Roman
G-Titán Žatec
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-91 kg(4)
CZKAREŠ Petr
Iron Fighters, z.s.
2:1
CZHENEŠ Petr
MUAY THAI BULDOZER
CZPENZ Tomáš
Berka Fight centrum z.s.
KO
PLSZREDER Marcin
Palestra Warszawa
CZKAREŠ Petr
Iron Fighters, z.s.
3:0
CZKAREŠ Petr
Iron Fighters, z.s.
CZPENZ Tomáš
Berka Fight centrum z.s.
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА+91 kg(6)
CZVINŠ David
Berka Fight centrum z.s.
AB
CZZEZULKA Michal
Fighters centrum Spartakus
CZTŮMA Marian
Berka Fight centrum z.s.
RSC
UAPAVLYUCHYK Dmytro
Kutil Gym Praha
CZVINŠ David
Berka Fight centrum z.s.
0:3
CZKYNKAL František
Sersen's TEAM Chomutov
CZTŮMA Marian
Berka Fight centrum z.s.
1:2
UAGOLOVATIUK Mykola
Fight Club Pitbull
CZTŮMA Marian
Berka Fight centrum z.s.
WO
CZTŮMA Marian
Berka Fight centrum z.s.
CZVINŠ David
Berka Fight centrum z.s.
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-56 kg(7)
PLPORAŻYŃSKA Monika
Corpus Gym
0:3
SKBRIXOVÁ Martina
Hanuman Gym Bratislava
SKLINDTNEROVÁ Kristína
Spartans Club Bratislava
2:1
CZPLAVČANOVÁ Anna
X Gym Praha
ATFIEDLER Christin
Austria team
0:3
CZČÁSTKOVÁ Petra
Hanuman Gym Praha
CZKERLEHOVÁ Michaela
Iron Fighters, z.s.
3:0
PLPORAŻYŃSKA Monika
Corpus Gym
ATFIEDLER Christin
Austria team
1:2
SKLINDTNEROVÁ Kristína
Spartans Club Bratislava
ATFIEDLER Christin
Austria team
1:2
ATFIEDLER Christin
Austria team
CZKERLEHOVÁ Michaela
Iron Fighters, z.s.
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-60 kg(3)
CZSÝKOROVÁ Barbora
Lanna Gym
3:0
PLPIASECKA Aleksandra
Hunter Gym
ATWINKELMANN Myra
Austria team
2:1
ATWINKELMANN Myra
Austria team
CZSÝKOROVÁ Barbora
Lanna Gym
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-65 kg(3)
CZMUDROCHOVÁ Lucie
SK Mudroch Team
0:3
SKČEREDEJEVOVÁ Soňa
Hanuman Gym Bratislava
CZMUDROCHOVÁ Lucie
SK Mudroch Team
0:3
CZMUDROCHOVÁ Lucie
SK Mudroch Team
CZONDERKOVÁ Denisa
Hamr gym, muay thai Ostrava a Havířov